Avalon CrossAvalon Cross

Jedná se o jedinečný trénink, kde všechno stojí jen a pouze na vás. Je jedno jestli jsi mladý nebo starý, je jedno jestli jsi kluk nebo holka. Tento druh nového cvičení je určen pro všechny, kteří mají rádi volnost a chtějí posouvat svoje hranice.

Jedná se o kombinaci silových tréninků, vzpírání a gymnastiky, kalisteniky, atletiky a dalších aktivit, které zlepší jak celkovou kondici, tak psychickou stránku jedince.

Avalon Cross bude omezen 12ti osobami, tak aby každý měl volnost a svůj prostor pro samotný trénink. Trénink povede zkušený Crossfit Athlet: Martin Feiferlík, který bude tak i sestavovat tréninkové jednotky, aby vás bavili.

Samotný trénink se skládá z rozcvičky:

  • Warm Up – dostatečného zahřátí těla
  • Dynamický Strečink – protažení
  • Techniky cviků / Případná silová fáze
  • Wods (workout of the day) – samotný trénink, kde budete lapat po dechu, posouvat svoje hranice, budete pod tlakem, ale vždy budete odcházet s dobrým pocitem
  • Strečink – závěrečné protažení

V nových prostorách si můžete ještě více vychutnat možnost sledování své výkonnosti pod odborným dohledem. Dále můžete pilovat své vzpěračské dovednosti, zkoušet variace cviků, které vás baví.

Crossna#Crossna

Vylepšili jsme Crossnu!

Čeká Tě skvělá hodina plná dynamického cvičení. Nejsme limitovaní žádnými pravidly a každá hodina je jiná. Cíl je jasný: pořádně si zacvičit, vyčistit hlavu, propotit triko, užít i zábavu, ale hlavně tohle všechno sdílet s bezvadnou partou lidí. Přidej se i Ty a staň se členem Crossna týmu!

Těšit se na Vás bude trenér Toni, který se díky nižší kapacitě hodiny bude každému maximálně věnovat. Samozřejmostí jsou odměny za výkon, dárky za věrnost a soutěže. :)

 

Expandéry

Dynamicko - silové cvičení zaměřené na celé tělo. Specifikem na tomto cvičení je překonávání odporu pružného gumového lana s rukojetí. Cvičení je ideální způsob jak se naučit používat hluboké svaly a vytvarovat tělo.