Avalon CrossAvalon Cross

Jedná se o jedinečný trénink, kde všechno stojí jen a pouze na vás. Je jedno jestli jsi mladý nebo starý, je jedno jestli jsi kluk nebo holka. Tento druh nového cvičení je určen pro všechny, kteří mají rádi volnost a chtějí posouvat svoje hranice.

Jedná se o kombinaci silových tréninků, vzpírání a gymnastiky, kalisteniky, atletiky a dalších aktivit, které zlepší jak celkovou kondici, tak psychickou stránku jedince.

Avalon Cross bude omezen 12ti osobami, tak aby každý měl volnost a svůj prostor pro samotný trénink. Trénink povede zkušený Crossfit Athlet: Martin Feiferlík, který bude tak i sestavovat tréninkové jednotky, aby vás bavili.

Samotný trénink se skládá z rozcvičky:

  • Warm Up – dostatečného zahřátí těla
  • Dynamický Strečink – protažení
  • Techniky cviků / Případná silová fáze
  • Wods (workout of the day) – samotný trénink, kde budete lapat po dechu, posouvat svoje hranice, budete pod tlakem, ale vždy budete odcházet s dobrým pocitem
  • Strečink – závěrečné protažení

V nových prostorách si můžete ještě více vychutnat možnost sledování své výkonnosti pod odborným dohledem. Dále můžete pilovat své vzpěračské dovednosti, zkoušet variace cviků, které vás baví.

Crossna

Crossna

Tělo musí vyvíjet silovou vytrvalost, jinak dokonalé míry získat nelze. Pravidelným cvičením CROSSNA se tělo nejen zpevňuje, ale i zvyšuje jeho kondice. Cvičení je pro všechny věkové kategorie a různé typy lidí. Profesionální trenéři se dokáží postarat o úplně začátečníky a věnovat se jim během hodiny, kdy to nejvíce potřebují.
Crossna - druh silového a kondičního cvičení pro všechny věkové kategorie. Kombinuje gymnastiku, atletiku, vzpírání, fitness - cviky a mnoho dalších.

Nepotřebujeme žádně stroje. Stroje si tvoříme sami v lidském podání pomocí funkčních cviků a pár jednoduchých pomůcek. Tréninky jsou neustálé obměňovány a jsou ve vysoké intenzitě. Je třeba se připravit na to, že začátečník bude po prvním tréninku vyčerpaný. Ale i to má svůj důvod, vyžadujeme vysoké nasazení, odhodlanost a pravidlenost. Jen tím Vám můžeme zaručit 100% výsledky.

CROSSNA - začíná pomalu tvořit komunitu a budeme rádi, když se tato komunita bude pod křídly AVALON FITNESS rozvíjet. CROSSNA se pomalu pro naše cvičící stává životním stylem, který nám ukazuje novou cestu a jen Vy sami zjistíte co dokážete na CROSSNA i mimo ní!

Expandéry

Dynamicko - silové cvičení zaměřené na celé tělo. Specifikem na tomto cvičení je překonávání odporu pružného gumového lana s rukojetí. Cvičení je ideální způsob jak se naučit používat hluboké svaly a vytvarovat tělo.